ADRES

Horozluhan, Ulus Sk. No:11, 42120 Selçuklu/Konya

HAKKIMIZDA

ŞENROT 1991 yılında Mustafa HATİP tarafından kurulmuştur. Teknolojik gelişmeleri takip eden ŞEN ROT bilgisayarlı takip cihazlarıyla en hassas ayarları dahi yaparak hedef kitlesinin konforunu ve güvenini her zaman ön planda tutmaktadır. Rot blans ayarları, jant düzeltme, dingil düzeltme, far ayarı gibi tamiratların yanı sıra; Akü, araç lastik satışlarını ve montajlarını da yapmakta olan ŞENROT 15 kişilik uzman kadrosu ile teknolojiye ayak uyduran ve teknik donanıma sahip olan kurumumuz, müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamakta ve kaliteye önem vermektedir.  

 

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini kazanarak hedef kitleye, kaliteli ve güvenilir hizmet vermektir.  

 

VİZYONUMUZ

Yenilenen teknoloji ve gelişmeleri takip etmek, işletmenin gelişen teknolojilere ayak uydurması ve gelişen teknolojileri elinde bulundurup, sektör içinde ulusal bir marka olmak, sektörde istikrar sahibi bir kurum haline gelmektir.
Kalitesi ve güvenilirliği ile tanınan,Müşteri beklentilerini zamanında ve tam olarak karşılayan, en iyi hizmeti veren ve sektöründe örnek firma olmak için; 
Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermemek,Yenilenen Teknoloji ve Gelişmelere Uyum Sağlamak,İşletmenin Tüm Fonksiyonlarında Kalite Sistemi Gereklerini Uygulamak Ve Sistemin Çalışmasını Sürekli Denetlemek Suretiyle,Müşteri Memnuniyetini Arttırmaktır.

 

YENİ ŞUBEMİZDE HİZMETİNİZDEYİZ

Anadolu Sanayideki Yerimizde Hizmette Son Sistem Makineler ile Yeni Şubemizde Hizmetinizdeyiz

950 +

Araç

1500 +

Mutlu Müşteriler

30 +

Yıllk Deneyim

100 +

Lastik Çeşidi

OTO LASTİK VE BAKIM İHTİYAÇLARINIZA YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ